з 9:00
до 18:00
пн.-пт.

Туроператор індивідуальних подорожей

+ 380 (50) 874 32 33 (Viber) + 380 (44) 492 95 02

Страхування

Ми співпрацюємо зі страховою компанією «Європейське туристичне страхування» (ЄТС), що спеціалізується на страхуванні ризиків при здійсненні туристичних поїздок. Через свою материнську компанію – «Europäische Reiseversicherung AG» Мюнхен (ERV) – лідер ринку туристичного страхування Німеччини, ЄТС є частиною однієї з найбільших у світі Груп туристичних страховиків – ERV Group.

ЄТС пропонує найширший на ринку України спектр страхових продуктів з різним набором послуг для туризму та подорожей.
Працюючи як уповноважений агент компанії ЄТС, ми самостійно оформляємо страхові поліси для туристів та всіх бажаючих.

Для того, щоб Ви могли убезпечити себе та своїх туристів від додаткових витрат у разі форс-мажорних обставин, ми настійно рекомендуємо Вам скористатися послугою «Страхування від неможливості здійснення туристичної подорожі».

 

 

СТРАХУВАННЯ ВІД НЕМОЖЛИВОСТІ ЗДІЙСНЕННЯ ТУРИСТИЧНОЇ ПОЇЗДКИ

Страхування за договором страхування фінансових ризиків підлягають збитки, спричинені:
а) відмовою від поїздки. б) перериванням поїздки
в) запізнення в поїздку та з поїздки

 

 

Страхові ризики:

а) смерть, травми різної тяжкості, раптові захворювання (включаючи інфекційні) будь-кого із Застрахованих – Туристів, при яких вони за медичними показаннями не можуть здійснити поїздку, а також раптове захворювання їхніх близьких родичів, внаслідок якого їм призначено лікування у стаціонарі;

б) знищення нерухомого майна будь-кого з туристів внаслідок вогню, води, вибуху газу, стихійних лих та протиправних дій 3-х осіб;

в) участі будь-кого з туристів у судовому процесі, дія якого збігається з термінами поїздки;

г) відмова у в'їзній візі будь-кому з туристів консульськими службами країн, в яких має проходити туристична поїздка;

д) стихійні лиха, страйки, громадянські непокори, епідемії, терористичні акти, що відбулися у місці проживання Туриста та у місці перебування у туристичній поїздці.

 

 

Розмір страхового відшкодування:

а) відмова від поїздки – різниця між сумою, сплаченою туристом за поїздку та сумою, повернутою йому.

б) переривання поїздки, запізнення в поїздку та з поїздки – різниця між сумами, на які були надані та не надані туристичні послуги, а також вартість проїзду (літаком, поїздом чи автобусом) туриста до країни поїздки чи країни постійного проживання.

 

 

Вартість страхування становить 4% від застрахованої в полісі суми фінансового ризику (страхова премія) . При цьому передбачається компенсація 90% реальних збитків, що настали внаслідок ануляції туру. 10% збитків покривається застрахованою особою самостійно (франшиза).

Договір страхування фінансових ризиків укладається разом із Договорами страхування медичних витрат та від нещасного випадку.

Договір страхування фінансових ризиків не може бути укладений пізніше ніж за 14 днів до дати початку поїздки.