з 9:00
до 18:00
пн.-пт.

Туроператор індивідуальних подорожей

+ 380 (50) 874 32 33 (Viber) + 380 (44) 492 95 02

Interchalet

 
INTER CHALET – багаторічний партнер DERTOUR, незалежний німецький туроператор, який спеціалізується на короткостроковій оренді об'єктів сімейного відпочинку. У щорічну програму включено приблизно 26000 котеджів, шале та апартаментів у 15 країнах Європи, а також у Флориді/США.

INTER CHALET є одним із найбільших консолідаторів Європи у цьому спеціальному сегменті індустрії туризму. Протягом більше 40 років INTER CHALET пропонує індивідуальне розміщення, як влітку, так і взимку: асортимент простягається від простих шале до розкішних вілл, а також включає сімейні комплекси відпочинку.

Бази розміщення представлені в 7 каталогах, а також на сайті, що динамічно змінюється. Особливою популярністю у турагентів користується літня програма у південній Європі та зимова програма в альпійських регіонах (лижі та сноуборд).

Що робить INTER CHALET особливим? Туристичні агенції можуть покластися на якість оператора, широкий асортимент пропонованих котеджів та квартир, багаторічний досвід роботи з власниками апартаментів, а також детальні експертні описи всіх продуктів. Важливо згадати, що власники нерухомості цінують тісне особисте співробітництво з INTER CHALET та його велику агентську мережу продажів, представлену 7 000 туристичними агентствами Німеччини, Австрії, Швейцарії, країн Бенілюксу та Центральної Європи.

Щоб отримати умови роботи з Inter Chalet, зв'яжіться з менеджером по роботі з агентствами.
 
Для знайомства із сервісом INTER CHALET перейдіть за посиланням  www.interchalet.de