з 9:00
до 18:00
пн.-пт.

Туроператор індивідуальних подорожей

+ 380 (50) 874 32 33 (Viber) + 380 (44) 492 95 02

Туристам

Щоб Ви не робили, подорожували на автомобілі, літаку чи поїзді, проводили свою відпустку в готелі, котеджі чи апартаменті, віддавали перевагу морським круїзам, велнес-програмам чи активному туризму, в DERTOUR На Вас завжди чекає максимальна свобода вибору:

Ваша індивідуальна програма створюється шляхом набору окремих елементів за принципом «конструктора».

При цьому ми гарантуємо Вам високу якість і оптимальну ціну кожного елементу.

Наша палітра включає в себе вражаючий вибір з 20.000 готелів, 770 готових турів, понад 200 авіакомпаній, 50 круїзних ліній, 200 поромів, 40 парків розваг. 

Маючи головний офіс в Німеччині, ми маємо в своєму розпорядженні дочірні компанії в Австрії, Болгарії, Румунії, Сербії, Словаччини, Чехії, Угорщини, Італії, Великобританії, США, Таїланді та Індонезії.

«Продуктова лінійка» DERTOUR охоплює 126 країн світу.

DERTOUR є безперечним лідером європейського ринку з продажу турів до США, Канади, СНД, Ірландію, Південну Африку, а також Австралію, Нову Зеландію та Океанію.

В сегменті міських та спортивних турів ми також давно і міцно займаємо лідируюче місце.

У На нас клієнтів чекає виключно широкий вибір першокласних готелів категорії "люкс", а також спеціальних програм для VIP-відпочинку.

На 12500 сторінок 55 сезонних каталогів, присвячених різним країнам і темам, кожні півроку DERTOUR представляє подорожуючій публіці свіжий набір ідей для далеких та близьких маршрутів.

Всі це дозволяє нам бути Вашим компетентним консультантом у галузі індивідуального туризму.

DERTOUR: саме Ви визначаєте, куди їхати!

Онлайн-каталоги