з 9:00
до 18:00
пн.-пт.

Туроператор індивідуальних подорожей

+ 380 (50) 874 32 33 (Viber) + 380 (44) 492 95 02

Готелі та апартаменти

Керуючись принципом повної свободи вибору для індивідуального мандрівника, включаючи маршрут поїздки, дату заїзду, тривалість проживання, рівень комфорту, та, виходячи з оптимального співвідношення ціна-якість, DERTOUR відібрав для своєї літньої та зимової програми понад 20.000 об'єктів розміщення: готелі, апартаменти, шале і вілли представлені в найширшому асортименті, здатному задовольнити найвибагливішого споживача. При цьому, на відміну від Інтернет-консолідаторів, які виступають технічними посередниками в процесі бронювання, DERTOUR, викуповуючи та резервуючи величезну кількість номерів у готелях по всьому світу, оперує власними «класичними» квотами, формуючи привабливі актуальні ціни та надаючи туроператорську гарантію поселення.

Основною зоною інтересу DERTOUR є якісні об'єкти розміщення рівня 3*-5* з упором на готелі преміальних сегментів 4*, 4*+ та 5*. Особливий інтерес представляє стильна лінійка продуктів Deluxe, де зібрані ексклюзивні об'єкти вищого рівня 5*+.

Бренд MEIER's Weltreisen, що спеціалізується на екзотичних напрямках, акцентує увагу переважно на об'єктах рівня 4*-5*. Каталоги цього бренду дотримуються сучасного тренду «зеленого» туризму, підбираючи готелі, що відповідають високим екологічним вимогам.

Клієнти, які цікавляться економічним відпочинком у сімейних апартаментах та бунгало, знайдуть вичерпний вибір у каталогах DERTOUR Familien та ADAC Reisen.

Бронювання готелів та апартаментів за квотами DERTOUR, MEIER's, ADAC проходить в режимі реального часу. Кожне замовлення супроводжується негайним електронним підтвердженням. У разі достатнього часу до заїзду з Німеччини пересилається оригінальний фірмовий ваучер і карта.

Працюючи з готельною базою DERTOUR, туристичні агенти почуваються на висоті положення. Адже за ними стоїть майже столітня туроператорська експертиза підбору баз розміщення та контролю якості готельного сервісу.

Скористайтеся гарантією Made in Germany. Весь світ у вас на долонях!