з 9:00
до 18:00
пн.-пт.

Туроператор індивідуальних подорожей

+ 380 (50) 874 32 33 (Viber) + 380 (44) 492 95 02

Трансфери

Трансфер – це невід'ємна частина майже будь-якої індивідуальної подорожі, тому DERTOUR приділяє значну увагу цьому сервісу. У кожному каталозі в розділі опису країни, регіону або міста, як правило, міститься докладна пропозиція щодо трансферів. Враховуючи потреби клієнтів, DERTOUR пропонує можливість замовлення як економного збірного групового трансферу, так і індивідуального трансферу, розрахованого на туристів, які звикли до комфорту. Для клієнтів класу VIP можна замовити автомобіль вищої категорії. У провідних світових столицях є лімузин-сервіс.

Усі деталі трансферу повідомляються у ваучері. Ваучер випускається німецькою мовою (для США, Канади, Австралії, Нової Зеландії та країн Південно-Східної Азії текст дублюється англійською мовою), однак наша служба підтримки завжди рада прийти Вам на допомогу і роз'яснити всі нюанси.

Як правило, туриста зустрічає водій в аеропорту. Водій має при собі табличку з написом DERTOUR або з назвою місцевої компанії – партнера DERTOUR. Іноді можливе просто вказівка імені та прізвища клієнта.

Для точного планування зворотного трансферу з готелю до аеропорту клієнту заздалегідь повідомляються деталі – час виїзду, місце зустрічі тощо.