з 9:00
до 18:00
пн.-пт.

Туроператор індивідуальних подорожей

+ 380 (50) 874 32 33 (Viber) + 380 (44) 492 95 02

Про бренд

DERTOUR
Заснований у 1917 році, німецький оператор індивідуального туризму відрізняється надзвичайно широким спектром послуг, що надаються. У Вашому розпорядженні 20 000 готелів та апартаментів у 127 країнах світу, а також 770 готових маршрутів, 40 парків розваг, 50 морських поромних ліній, сотні морських та річкових круїзів, залізничні продукти Orient Express, Rovos Rail, Deutsche Bahn, TGV, Thalys та ін.


Особливу увагу слід звернути на можливість бронювання авіаквитків. Ви можете бронювати авіаперельоти без статусу IATА. При цьому в розпорядженні є не лише основні маршрути, а й внутрішні, рідкісні авіакомпанії – понад 200 авіакомпаній по всьому світу. Є можливість замовляти квитки на різноманітні заходи: концерти, театральні вистави, в оперу та багато іншого.

Каталоги
представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді. Всі каталоги поділяються на два великі розділи: DERTOUR (в якому представлені готелі від 2* до 5*) та DERTOUR deluxe (готелі 5* та 6*). У свою чергу DERTOUR можна розділити на дві групи – каталоги по країнах та каталоги тематичні (весілля, активний відпочинок, зимовий відпочинок, парки розваг, пропозиції для сексуальних меншин тощо). Окремо представлений каталог бронювання автомобілів.


ADAC

Унікальна пропозиція для любителів поїздок на авто. Північна Америка, Європа, ПАР, Намібія, Австралія, Нова Зеландія. Пропозиції з прокату автомобілів, мотоциклів, трейлерів! Спеціально розроблені та оптимізовані маршрути. Можливість створювати свій маршрут самостійно. Величезний вибір готелів, апартаментів та вил спеціально для тих, хто подорожує автомобілем.


MEIER'S WELTREISEN
Спеціаліст з екзотики. Широкий вибір пропозицій в Азії, Америці, на Карибах та Індійському океані, а також багато іншого. Meiers фокусує Вашу увагу на пропозиції класу люкс. Величезна квота викуплених номерів, конкурентна ціна.

 

Стати партнером DERTOUR